GL ESTATES CYPRUS PROJELERİ

Projelerimize bu sayfadan ulaşabilirsiniz...

Proje

NATURA ALSANCAK

Akdeniz mimarisinin ve cömert doğasının en güzel örneklerinden ilham alınarak geliştirilen Natura evlerimizle iç içe Orman, dağ ve denize hiç bu kadar yakın olmadınız.

Proje

KIBRIS TOWN HOUSES

Kıbrıs’ta bir ilki gerçekleştirerek Uluslararası BREEAM sertifikalı ilk proje olacak olan, engelsiz, doğa ve çevre dostu bir projedir.

Proje

EMTAN DELUXIA

Girne’nin Çatalköy bölgesinde, Cornaro ve Shayna plajlarının tam ortasında, denize sadece 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer alan DELUXIA projemizi, EMTAN İNŞAAT güvencesiyle modern mimari, estetik ve lüksün kesiştiği noktada sizleri A PLUS bir yaşama davet ediyoruz.

Proje

EMTAN TRIO

Girne merkezde yer alan projede, her biri 5 katlı olmak üzere 3 ayrı blok apartmanımız mevcuttur.

Proje

EMTAN POINT

Girne’de, Türk mahallesi olarak bilinen bölgenin tam merkezinde konumlanan proje, Semih Sancar Caddesine sadece 100 metre mesafede olup, bir çok temel noktaya cok kısa bir yürüme mesafesindedir.

Proje

EMTAN GREEN PARK

“Emtan Green Park” projemiz Kuzey Kıbrıs’ın turizm kenti olan Girne’nin batısında yer alan dağ ile denizin ortasında kalan Alsancak bölgesinin, tam girişinde konumlanmaktadır.

Proje

ZEYTİN HOMES

Girne merkeze en yakın, Girne’nin tarihi dokusunu yansıtan muhteşem Zeytinlik Köy merkezine 50 metre mesafede bulunan projemiz, eşsiz dağ ve deniz manzarasıyla, zeytin ağaçları arasında konumlandırılmıştır.

Proje

ARDEM PARK

Girne’nin Alsancak bölgesinde, Merit Hotel ve Oris Beach Bar’a yürüme mesafesinde yer almaktadır. Bu konumun avantajlı yanları; eşsiz doğasından, mağazalardan, restoranlardan, barlardan , okullardan, bankalardan ve güzel kumsallardan, yaygın olarak geliştirilen altyapıdan faydalanacak olmanızdır.

Proje

ELEGANCE

Yüksek Kaliteli İnşaat Malzemeleri, 1 & 2 yatak Odalı Penthouse ve Zemin Katı Daireler