EMTAN DELUXIA PROJE AÇIKLAMASI

Girne’nin Çatalköy bölgesinde, Cornaro ve Shayna plajlarının tam ortasında, denize sadece 5 dakikalık bir yürüme mesafesinde yer alan DELUXIA projemizi, EMTAN İNŞAAT güvencesiyle modern mimari, estetik ve lüksün kesiştiği noktada sizleri A PLUS bir yaşama davet ediyoruz. DELUXIA projemiz 3 farklı tip (A-B-C) olmak üzere 4 ve 3 yatak odalı seçenekleri ile toplam 10 adet A PLUS villadan oluşmaktadır. Her villanın salon bölümünde, estetik ve görsel amaçlı özel giyotin camlı sömine vardır. Ayrıca her villaya ait özel kapalı garaj bulunmaktadir Bu kapalı garajdan eve direk geçiş ara bölümde olan alüminyum kapı ile de sağlanacaktır. Villaların dış giriş kapıları 1.sınıf kaliteli çelik kapı olarak imal edilecektir. İç mekanlardaki kapılar ise kaliteli ahşap kapı olarak imal edilecektir. Tüm villalarımızda Merkezi Isıtma Sistemi ve Klima Sistemi mevcuttur. Projemizin anahtar teslim tarihi Haziran 2020 olarak belirlenmiştir. Tüm koçanlar Eşdeğer’dir.

 

Villalarımızın dış cephelerinde alüminyum ahşap görünümlü kompozit kaplamalarımız olup,balkonlardaki tüm dış korkuluklar cam olacaktır. Ayrıca yine villaların dış cephelerinde taş görünümlü seramik cephe kaplamaları olacaktır. Tüm alüminyumlar çift cam ısı yalıtımlı kalın seri olarak kullanılacaktır. Teras alanları ise ahşap deck görünümlü seramik olacaktır. Tüm bu malzemeler villaları dıştan bakıldığında, tasarımıyla beraeber daha modern, kaliteli ve estetik gösterecektir.

 

Villalarımızın iç mekanlarında, birçok alanda dekoratif asma tavanlarımız olup, aydınlatma için kaliteli aplik ve armatürler seçilmiştir. Döşeme olarak yine 1.sınıf seramik, fayans, parke ve doğal mermer kullanılacaktır. Merdiven basamaklarımız doğal mermer olup,merdiven korkulukları yine daha estetik görünümlü olması için cam olacaktır. Tüm vitrifiye ürünlerimiz yine 1.sınıf olarak seçilmiş olup, tüm klozetler modern asma klozet olarak,tüm lavabolar dolaplı lavabo olarak ve tüm duşlar ince flat duş cam kabin şeklinde olacaktır. Villalarımızın bir çok yerinde konfor ve güvenlik amaçlı sıvı ve ısı izolasyonu yapılmıştır.Ayrıca her villanın çatısında sıcak su için yeni nesil güneş enerji paneli kullanılacaktır. Su temini ise hidrofor aracılığıyla hazır depolardan direk eve ulaşacaktır.

PROJE DETAYLARI

A-Tipi Villalar (4 Adet)

 • 4 yatak odalı
 • 4 adet W.C  (1 adet Zemin katta, 3 adet üst katta)
 • 360 metre kare toplam kullanım alanı
 • Özel yüzme havuzu
 • Kiler Odası

B-Tipi Villalar (4 Adet)

 • 3 yatak odalı
 • 3 adet W.C  (1 adet Zemin katta, 2 adet üst katta)
 • 245 metre kare toplam kullanım alanı

C-Tipi Villalar (2 Adet)

 • 3 yatak odalı
 • 3 adet W.C  (1 adet Zemin katta, 2 adet üst katta)
 • 240 metre kare toplam kullanım alanı

PROJE GÖRSELLERİ

Genel Görseller